Визначатель статі курчат, тестувальник ігристого, біхевіорист тварин – яку екзотичну роботу пропонують у Польщі

 

 

Аналітичний центр міжнародної компанії із працевлаштування Gremi Personal опублікував на своєму сайті топ-10 екзотичних вакансій, які пропонують у Польщі.

Визначатель статі курчат на птахофабриці

Черга-мен в державних закладах 

Тестувальник ігристого вина на завод з виробництва вин 

Збирач черв’яків в рибацький магазин 

Тестувальник комп’ютерних додатків  

Розпрямляч подушок у меблевий салон 

Ремонтник погризаних речей в притулок для цуценят  

Біхевіорист у зоопарк
Живий манекен в магазин одягу
Тестувальник корму для тварин на завод

“Ринок праці стрімко змінюється, а стереотип, що українцям у Польщі пропонують виключно важку фізичну роботу подекуди все ще вирує. Ця добірка екзотичних вакансій, з якими до нас зверталися роботодавці, демонструє що у Польщі можна знайти роботу за будь-яким покликом” — каже Анна Джоболда, директорка департаменту рекрутаціїї Gremi Personal. Експертка додає, що безсумнівно попит на традиційні спеціальності набагато вищий, але для того, щоб знайти вакансію для душі, потрібно одне — не припиняти пошуки. 

 

В агенції кажуть, що зазвичай робітники на підприємствах заробляють 15 — 17 злотих за годину, що в еквіваленті приблизно 130150 гривень. Ця ставка підвищується разом із посадою, якщо робітник показує гарні результати. Керівником можна стати вже за три місяці після початку роботи.  Робітники самі обирають, скільки вони хочуть працювати – 8, 10 чи навіть 12 годин. Загалом у середньому робітники заробляють $1000 – $1100 на місяць.

Попри наявності екзотичних вакансій, зараз найбільше українців працюють у секторі харчової промисловості. За нашими даними , на виробництво їжі припадає 40% працевлаштованих. Це робота, приміром, у ресторанах чи на фабриках. Приблизно така частка припадає на товарне виробництво. Інші 20% майже рівномірно розподілені від фармацевтики до бджільництва. Цікаво, що останній рік вдвічі збільшився попит на працівників у сфері виробництва яхт.

Нагадаємо, що попит на робітників зі знанням української у Польщі виріс у 10 разів із реєстрацією 10 тисяч українських бізнесів у Польщі. Тут здебільшого  йдеться про працівників з високою кваліфікацією, за пошуком яких до нас масово звертаються українські компанії. 

[recent_post_slider design=”design-3″]

Rate this post