Корисні транспортні застосунки: як скласти маршрут і купити квитки в Польщі?

Транспортні застосунки: як скласти маршрут і купити квитки в Польщі?

Як знайти дорогу до потрібної локації в Польщі? Як скласти найкоротший та найзручніший маршрут? Де купити квитки на автобус, тролейбус, поїзд або літак в Польщі?
В цій статті ми зібрали корисні застосунки, які не дадуть вам заблукати в країні.

Google Maps

Звісно, саме цей міжнародний застосунок є номером 1 для пошуку маршрутів у всьому світі, в тому числі в Польщі.
Він містить маршрути громадського транспорту та карти для більш ніж 15 тисяч населених пунктів. Це база даних з деталями про понад 100 мільйонів місць. Крім того, ви маєте можливість перегляду вулиць із зображеннями інтер’єрів різноманітних закладів (ресторанів, музеїв, магазинів та багатьох інших).

Jakdojade.pl

Офіційний застосунок jakdojade.pl надає швидкий і комфортний доступ до:
⇒ пошуку маршрутів громадського транспорту,
⇒ актуальних розкладів,
⇒ особистого GPS-навігатора для громадського транспорту,
⇒ а також можливість придбання квитків.
Використовуючи додаток Jakdojade, ви зможете легко та точно скласти маршрут до потрібного місця. У деяких містах можлива покупка квитків на окремі поїздки. Варто зазначити, що додаток доступний українською мовою, що спрощує процес планування маршруту та придбання квитків. 

moBiLet 

Mobilet – це програма, яка надає можливість:
⇒ придбати електронні квитки на громадський транспорт (автобуси, трамваї, метро, легкорейковий транспорт);
⇒ оплатити паркомісця в платних зонах.
Сервіс Mobilet діє в понад 100 містах по всій країні, включаючи Краків, Лодзь, Трімісто, Верхня Сілезія, Варшава, Познань, Щецін, Торунь та Люблін. Щоб почати користуватися програмою, необхідно активувати ваш акаунт в системі Mobilet.

mPay 

mPay — воістину універсальний застосунок.
В ньому є:
⇒ квитки на громадський транспорт,
⇒ на потяги (PKP Intercity, Koleje Mazowieckie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Wielkopolskie, Koleje Śląskie, Koleje Małopolskie),
⇒ оплата паркування,
⇒ а також низка інших платежів (платні автомагістралі, страхування, рахунки, кредити, банківські перекази, квитки на події, ігри, програмне забезпечення і підписки на популярні сервіси, такі як Нетфлікс або Спотіфай). 

zBiletem 

zBiletem – це простий та зручний застосунок для покупки квитків на громадський транспорт десятків польських перевізників. Для оплати можна використовувати платіжну картку, Blik, Google Pay або PayU.
Квитки будуть відображатися в програмі, навіть якщо у вас немає доступу до інтернету.
zBiletem також надає можливість придбання проїздних у Бидгощі, Чеховіце-Дедзіце, Ченстохові, Гданську, Гдині, Гнезно, Гожуві-Велькопольському, Грудзендзі, Каліші, Легніці, Перемишлі, Жешуві, Слупську, Щецині, Свідниці, Тарнуві, Заверце та багатьох інших містах.

SkyCash 

SkyCash – ще один популярний застосунок для продажу квитків на громадський транспорт в Польщі. Завантаживши його на свій смартфон, ви отримаєте можливість купувати квитки на автобуси та поїзди, платити за паркомісця. Якщо ви користуєтеся мобільними операторами Play або T-Mobile, ви також можете також робити платежі через телефон з додатка SkyCash.

rozklad-pkp

Цей планувальник поїздок на потязі надає повну та актуальну інформацію для подорожей усіма операторами залізничного транспорту в Польщі та за її межами. Допоможе знайти маршрути з пересадкою, перевірити розклади прибуття і відправлення, спланувати подорож від поточного місця до наступного залізничного вокзалу, вказаної адреси або будь-якої точки.

BILKOM Bilety 

Застосунок дозволяє легко та швидко придбати квитки перевізників PKP Intercity, PolRegio, PKP SKM, Koleje Wielkopolskie, Koleje Małopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Arriva RP та Koleje Śląskie.

В Білкомі можна купити та повернути квитки, переглядати актуальні пересадки, вартість квитків та затримки рейсів. Оплата квитків можлива через банківський переказ, платіжну карту та BLIK.

KOLEO

KOLEO – це застосунок, де є розклад поїздів PKP та квитки на поїзди більшості перевізників у Польщі.
Квитки можна купити без додаткових комісій і з гарантією найнижчої ціни (ціни на квитки в KOLEO такі ж, як і в касі).
Ще в KOLEO є:
⇒ постійно оновлюваний залізничний розклад,
⇒ ціни на квитки на всі залізничні сполучення в Польщі,
⇒ залізничні квитки від таких перевізників PKP Intercity (TLK, IC, EIC, EIP), POLREGIO (PR), Arriva RP (ARRIVA), Koleje Dolnośląskie (KD), Koleje Małopolskie (KMŁ), Koleje Śląskie (KŚ), Koleje Wielkopolskie (KW), Łódzka Kolej Aglomeracyjna (ŁKA), PKP SKM (SKM-T).
Доступні знижки, акції, абонементи (місячні, вихідні та інші).
Оплата можлива через картку, BLIK або GooglePay.

E-podróżnik.pl

Застосунок допоможе купити квитки та організувати подорож по Польщі та за її межами. Можна придбати квитки на рейси майже 400 залізничних перевізників, автобусних перевізників та переглянути розклади більше ніж 1000 транспортних компаній. В застосунку доступні спеціальні ціни на квитки на рейси, позначені Cheap e-travelling.
Також ви можете знайти варіанти сполучення з будь-якого місця, завдяки використанню розкладів громадського транспорту у 25 агломераціях, використовувати навігацію під час подорожі.
Додаток безплатний і містить функції, які ви знайдете також на сайті e-podróżnik.pl. Програма зберігає останні пошуки та дозволяє зберігати улюблені маршрути. Для пошуку маршрутів не потрібно створювати обліковий запис.

PKP INTERCITY 

Застосунок надає можливість купувати квитки в обидва боки на всі види поїздів: EIP, EIC, IC та TLK, використовуючи всі доступні знижки та акції.
За допомогою програми можна придбати додаткові квитки (на транспортування велосипеда, собаки або додаткового багажу).
Придбані квитки доступні в режимі офлайн.

FlixBus

FlixBus – один з найбільших міжміських автобусних перевізників у Європі, пропонує рейси між понад 1400 містами у 27 країнах.
Через застосунок можна зробити пошук, бронювання та замовлення квитків, пошук автобусних зупинок. Зокрема, в програмі для бронювання доступні ексклюзивні квиткові пропозиції. 

Шукаєте роботу в Польщі? У нас є пропозиції в усіх воєводствах. Телефонуйте +38 (067) 316-77-38, +38 (050) 961-08-16, +48 525-275-003

5/5 - (1 vote)

Статті, які можуть вас зацікавити

Новини

Як привітати польською мовою з днем народження?

Ми вже розказували, як можна привітати польською мовою із зимовими святами. Втім, до Різдва і...
Новини

5 ознак надійного агентства з працевлаштування в Польщі

Для українців працевлаштування в Польщі може стати певним викликом. Польський ринок праці для іноземців справді...
Новини

Державний іспит з польської у 2024: коли відбудеться, скільки коштує і кому це потрібно?

Державний сертифікаційний екзамен складають, щоб офіційно підтвердити знання польської мови – наприклад, для працевлаштування або...
Новини

Платні дороги в Польщі: скільки коштують, де знаходяться

Польща послідовно проводить покращення інфраструктури – в країні ремонтуються дороги та збільшується кількість транспортних маршрутів....
Новини

Які польські бренди є в Україні?

Ми вже писали про те, які українські бренди є в Польщі. Але також багато українців...
Новини

Вакансії в Польщі для чоловіків

Трудовий ринок в Польщі для іноземців відкритий і для чоловіків, і для жінок. Проте варто...
Новини

Зміни для водіїв в Польщі у 2024 році: штрафи більші, вимоги жорсткіші

Якщо ви кермуєте авто і живете в Польщі, то скоріш за все вже чули про...
Новини

Для кого Польща продовжила тимчасовий захист до 2025 року?

18 січня 2024 року було розповсюджене повідомлення пресслужби уряду Польщі повідомила про продовження тимчасового захисту...
Новини

Вихідні та свята в Польщі в 2024 році

Які дні у 2024 році будуть вихідними в Польщі? Коли в цьому році будуть торгові...
Новини

Транспортні застосунки: як скласти маршрут і купити квитки в Польщі?

Як знайти дорогу до потрібної локації в Польщі? Як скласти найкоротший та найзручніший маршрут? Де...