Постанова Кабінету Міністрів, яка дозволила чоловікам від 18 до 22 років виїжджати з України під...
Польща має намір переманювати українських лікарів
У Польщі на тлі пандемії коронавірусу виник серйозний дефіцит лікарів, тому влада країни вирішила заповнити його шляхом залучення медиків з України та Білорусі. Для цього Сейм запропонував рішення про спрощену процедуру прийому на роботу лікарів-фахівців, які отримали професійну кваліфікацію за межами Європейського союзу. Про це повідомляє Аналітичний центр Gremi Personal.
Повна стаття доступна за посиланням.