Компанія Gremi Personal – спонсор гри в паланти

Палант – це польський національний вид спорту, що зародився в країні понад 400 років тому. Форма та правила гри дуже схожі на сучасний бейсбол. Деякі знавці спорту вважають, що гра в палант стала прототипом для появи бейсболу. 

 

Після закінчення Другої світової війни в Сілезії була створена ліга палантболу, в рамках якої ігри були стандартизовані. У 1957 році була створена Польська асоціація паланті, яка в 1978 році була перейменована в Польську асоціацію бейсболу та софтболу, що означало, що польський вид спорту з багатовіковими традиціями почав зникати. Цього не сталось, адже поляки не забули про національний вид спорту та поступово популяризують гру серед інших громадян країни та поза її кордонами. 

 

Одними з них є команда Триміського клубу гри в паланти, яка заснувала клуб у 2015 році. Gremi Personal з 2015 року бере участь у змаганнях, а з 2020 року спонсорує команди і допомагає відродити спортивні традиції в Польщі.

Наша компанія з радістю спонсорує спортивні колективи та змагання, у яких беруть участь наші працівники. Спорт та здоровий спосіб життя – один з важливих елементів культури компанії.

Rate this post