Яка робота є в Гданську? Варіанти працевлаштування для чоловіків і жінок

Працівники на суднобудівні підприємства в Гданську
Робота на складах у Поморському воєводстві
Робота на рибних підприємствах
Робота у харчовій промисловості

Гданськ — велике місто на півночі Польщі, столиця Поморського воєводства. Попри те, що воно досить віддалене від кордону з Україною, українці охоче приїжджають сюди працювати. І робота в Гданську є!
Сотні наших робітників уже працевлаштовані у Поморському воєводстві на рибних, м’ясних, суднобудівних заводах, на підприємствах продукції, у сфері послуг та в інших галузях. Сьогодні ми розберемо на конкретних прикладах, які є вакансії в Гданську та інших містах Поморського воєводства (в Гдині, Слупську, Тчеві), на яких підприємствах можна працювати та скільки отримувати.
Вакансії у статті актуальні на момент її написання (квітень 2023 року). Втім, у Gremi Personal завжди є робота для українців в Гданську. Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті — ми знайдемо для вас найкращий варіант.

Працівники на суднобудівні підприємства в Гданську

Гданськ — приморське місто, і тут, як і в інших прибережних містах воєводства, є робота на суднобудівних підприємствах. Особливо цінуються чоловіки, які мають фах — наприклад, столяри або слюсарі, але можна знайти вакансії, де беруть без досвіду.
Зараз у самому Гданську шукають робітників для ламінації та шліфування на яхтах. Ставка на старті — 19-21 злотих за годину, все залежить від вашого досвіду. Середнє напрацювання — 180-200 годин, тобто за місяць можна отримувати від 3420 до 4200 злотих. 
Ще один варіант працевлаштування в Гданську: столяр на виробництво і монтаж меблів і дверей на яхтах. Тут ставка ще вища — від 20 до 26 злотих за годину. Щомісячне напрацювання — 200-240 годин. Заробляти в місяць можна від 4000 до 6240 злотих. 
Якщо ви — сантехнік-гідравлік, для вас теж є пропозиції роботи на яхтах в Гданську. 
Ставка — від 20 злотих на годину. Напрацювання — 200-250 годин. Вже на старті ви можете отримувати від 4000 до 5000 злотих щомісячно.
Нагадаємо, що для отримання актуальних вакансій залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Робота на складах у Поморському воєводстві

Вакансії на складах є практично у будь-якому регіоні Польщі, і Поморське воєводство — не виняток. До речі, нещодавно ми розказували, ким можна працювати на складах у Польщі
Зараз у Гданську відкрита вакансія карщика з UDT на склад Biedronka та Auchan. Потрібно транспортувати палети, розвантажувати та завантажувати машини. 
Ставка — 22 злотих за годину, є премії у розмірі 500 злотих. Графік — тиждень через тиждень (можна поєднувати з іншою роботою), позмінно. Заробляти можна 3700-5000 щомісяця. 
Вакансія сортувальника посилок на складі DPD є у Слупську (велике місто у Поморському воєводстві на відстані 130 км від Гданська). 
Ставка на цій роботі — 18 злотих/година, середньомісячне напрацювання — 210-250 годин. За місяць можна заробляти 3800-4500 злотих.
У Pruszcz Gdanski (це 10 кілометрів від Гданська) є робота на складі для комплектувальників м’ясних товарів, чоловіків та жінок. Заробляти можна від 3000 до 5400 злотих за місяць.

Робота на рибних підприємствах

Рибна промисловість — традиційна для Поморського воєводства. В цій галузі ви завжди можете знайти роботу в Гданську або інших містах поруч. Дуже часто це сучасні, механізовані підприємства, чисті та з мінімальною кількістю запахів. Вони спростовують міфи про роботу на рибних заводах, крім того, пропонують працівникам чисельні бонуси. 
У Гдині (22 км від Гданська) є вакансії для робітників на рибному підприємстві. Серед обов’язків — обробка та пакування риби. Ставка — 17,5 злотих за годину. Середня зарплата — 3350-5000 злотих. 
У Chojnice (130 км від Гданська) є вакансія пакувальника рибної продукції. Потрібно працювати на виробничій лінії та пакувати продукцію. Ставка — 17,5 злотих за годину, є премії до 200 злотих в місяць. Середня щомісячна зарплата — 3350-5000 злотих

Робота у харчовій промисловості

Як-то кажуть, не рибою єдиною — у Гданську є робота для жінок і чоловіків на інших підприємствах харчової промисловості. На багатьох таких заводах є бонуси на кшталт безплатних обідів та видачі продукції працівникам.
Наприклад, у Dzierżążno (28 км від Гданська) потрібні робітники на м’ясне виробництво (можна без досвіду і знання мови). 
Ставка — 18 зл/год, з можливим підвищенням до 19 зл/год. Напрацювання від 220 і аж до 320 годин на місяць. Середня зарплата — 3350-5000 злотих щомісячно. 
В Gowidlino (62 км від Гданська) теж потрібні робітники на куряче виробництво
Ставка — 18 зл/год, також з можливістю підвищення до 19 зл/год. Напрацювання — 220-340 годин, а середньомісячна зарплата — 3700-6700 злотих. 
Не хочете працювати з м’ясом? У Слупську (нагадаємо, це 130 км від Гданська) потрібні робітники на виробництво делікатесів та закусок.
Ставка: 17,50 зл/год, є премії від 180 до 800 зл/міс. Середнє напрацювання на місяць — 260-350 годин. Середня зарплата — 4200-8300 злотих щомісячно.

Залиште Ваш номер і ми Вам передзвонимо

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Согласен на обработку персональных данных

Ми продовжимо серію статей про вакансії у різних містах та воєводствах. До речі, тут ви можете дізнатися, що потрібно брати з собою, якщо ви збираєтеся їхати на роботу в Польщу

Ви можете читати матеріали та дивитися відео — обирайте зручний для себе формат.

 

Шукаєте роботу в Польщі? Ознайомтеся з нашим каталогом вакансій.

Якщо не знайшли потрібну пропозицію — зателефонуйте за номерами: 

+38 (067) 650-42-02, +38 (095) 277-60-90, +48 588-811-595

5/5 - (1 vote)

Статті, які можуть вас зацікавити

Новини

Вакансії на заводах і складах для жінок в Польщі у 2024 році

Яка робота для жінок є в Польщі у 2024 році? Скільки можна заробляти на складах...
Новини

Українських дітей в Польщі зобов’яжуть відвідувати польські школи

Ваша дитина в Польщі вчиться онлайн в українській школі? Вже з 1 вересня 2024 року...
Новини

Які зміни в спецзакон про допомогу українським біженцям планує польський уряд?

26 березня віцеміністр Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Польщі Мачєй Дущик під час конференції «Житлова...
Новини

Вакансії на складах в Польщі: скільки можна заробляти у 2024 році?

Логістична сфера, зокрема склади – це одне з найпопулярніших місць для працевлаштування українців у Польщі....
Новини

Де в Польщі є вечірні школи для українських підлітків?

Після 24 лютого 2022 року в Польщі опинилося багато родин з дітьми. Для них особливо...
Новини

Українцям з тимчасовим захистом заборонять виїжджати з Польщі?

Виїхав з Польщі на день – втратив тимчасовий захист. Такими новинами наповнені пабліки в соціальних...
Новини

Права споживачів в Польщі: як повернути товар в магазин?

Сьогодні, 15 березня, відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Що треба знати про права споживачів...
Новини

Що можна провозити через кордон в Польщу?

Що можна провозити через українсько-польський кордон? Які речі та продукти не викличуть питань у польських...
Новини

Сезонна робота в Польщі

«Полуниця», «риба» і «польові роботи» – з такими стереотипами довго була пов’язана робота в Польщі,...
Новини

Які поїзди ходять з України в Польщу?

Збираєтеся на Великдень в Польщу? Можливо плануєте подорож на травневі свята? Якщо хочете їхати залізницею –...