Усі івенти Gremi Personal 2023 року

1. Засідання Поморського клубу підприємців

19.04 у Гданську команда Gremi Personal взяла участь у 8-му засіданні Поморського клубу підприємців. Це дуже цінний захід для представників бізнесу. Під час заходу учасники обмінялися досвідом компаній, обговорили розвиток різних сфер бізнесу та партнерства. 

Команда Gremi Personal також поділилася своїми знаннями. 

Томаш Богдевич, генеральний директор Gremi Personal, розповів про підводні камені бізнесу, поділився кейсами ефективної бізнес-структури та мотивації колег. 

Крім того, під час заходу команда провела благодійну лотерею та зібрала 3270 злотих, які будуть передані до Фундації Gremi Personal та витрачені на потреби Збройних Сил України. Дякуємо організаторам та учасникам за довіру!

 

2. Фестиваль свідомого розвитку HR Genius 4.0

11 травня команда Gremi Personal мала честь представляти компанію на фестивалі свідомого розвитку HR Genius 4.0, який організував Інститут Хатчінсона. Нам було вдвічі приємно виступити партнером цього заходу та поділитися своїми знаннями. 

Віталія Коршун, директорка відділу з питань партнерств Gremi Personal, виступила з доповіддю на тему: Зміна профілю працівника на тлі глобальних економічних викликів”. Метою презентації було обговорення впливу міграції українців до Польщі та поділитися досвідом їх адаптації в країні. 

Наразі українці становлять 10% населення Польщі. Це працьовиті люди з великим потенціалом, який при правильній координації може покращити стан бізнесу. За даними Deloitte, українці генерують до 3,5% зростання ВВП Польщі, а у 2022 році завдяки їхній роботі Польща отримала 6 мільярдів злотих до бюджету.  І ця цифра зростає. 

Дякуємо Лодзинській спеціальній економічній зоні та Інституту Хатчінсона за організацію чудового заходу, можливість поділитися знаннями та обмінятися досвідом з представниками індустрії!

WallStreet27 – найбільша подія інвесторів у Польщі 

26 травня в Карпачі команда Gremi Personal взяла участь в події для інвесторів WallStreet27.

Команда взяла участь у панельній дискусії на тему: вплив українців у Польщі на польський бізнес та економіку. Зокрема, Томаш Богдевіч представив компанію в експертній зоні, в якій учасники могли обмінятись досвідом  щодо масштабування бізнесу по всій державі.

Ми повернулися з новими ідеями розвитку бізнесу, навичками і не тільки.

Цього року, завдяки співорганізаторам заходу Клубу Підприємництва та всім партнерам, нам вдалося зібрати 17165 злотих для Фундації Gremi Personal. На ці гроші ми придбали дрон DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo та чотири планшети для спецпідрозділів, які вже відправлені в гарячі точки на фронті.

Дякуємо всім, хто долучився до успіху!

3. Конгрес MEATing 2023 для технологів, відділів розвитку та якості м’ясної промисловості.

Gremi Personal є постійним учасником галузевих заходів для представників різних секторів. Ми працюємо з десятками великих м’ясних компаній і прагнемо брати участь там, де обговорюються важливі для розвитку галузі питання. 

30 травня Даміан Гузман, заступник генерального директора, виступив з доповіддю на тему “Виклики м’ясної галузі на 2023-2024 роки – чи буде дефіцит працівників?”.

Паралельно з цим, Аналітичний центр Gremi Personal провів нове опитування серед учасників м’ясної галузі, завдяки якому ми отримали відповідь на важливі питання галузі. Дякуємо компанії Meating за допомогу в проведенні опитування

4. Фестиваль_Rethink

20-21 червня компанія Gremi Personal, як партнер Лодзинської спеціальної економічної зони, взяла участь у фестивалі Rethink Digital Fest у Лодзі.

Rethink Digital Fest – це захід про цифрове майбутнє. Серед тем, які обговорювалися на фестивалі, були штучний інтелект (AI), віртуальна реальність (VR), інтернет речей (IoT), інтернет всього (IoE), кібербезпека, електронна комерція, метапростір, блокчейн, автоматизація, робототехніка та багато іншого.

Як компанія, зацікавлена у впровадженні цифрових технологій у бізнес, ми були раді взяти участь у цьому заході. Наша команда брала активну участь у нетворкінгу під час фестивалю. Ми повернулися з новими ідеями та цінними контактами.

Майбутнє всіх сфер економіки залежить від технологій, і на Rethink Digital Fest ми ще більше в цьому переконалися.

5. Re_enter

28 червня, як партнер Лодзинської спеціальної економічної зони, ми взяли участь у зустрічі Re_enter.

Головною темою Re_enter була фінансова діяльність компаній в реаліях та перспективах ринку. 

На зустрічі виступили спікери, які обговорили різні аспекти цього питання, зокрема, питання реінвестицій, енергоефективності на підприємствах, зелені технології. 

Також відбулася панельна дискусія, де обговорювали ринок праці. У ній взяв участь Даміан Гузман, заступник генерального директора Gremi Personal.

6. Економічний конгрес Польської інвестиційної зони

Ми всюди, де обговорюється економіка!  

Цього разу ми відвідали Пілу, де проходив Економічний конгрес Польської інвестиційної зони з нагоди її 5-річчя. В рамках цієї інвестиції менш ніж за 5 років було видано понад 2 000 рішень про підтримку. Інвестиції склали 109,5 мільярдів злотих і було задекларовано 45 559 нових робочих місць. Від команди Gremi Personal у події взяли участь Анета Станухевич та Мацей Купш

7. Business Mission Event 2.0

Коли топ-підприємці зустрічаються на нетворкінговому заході Business Mission Event 2.0, Gremi Personal надсилає своїх найкращих представників! 

Захід бізнес-інтеграції, що проходив у готелі Heron Live, відвідали Лілія Терещенко – віце-президент та директор з персоналу, Галина Кириченко – керуючий директор Gremi Personnel UK та Євген Кириченко – генеральний директор та власник Gremi Personal.

8. Конгрес HR Summit

Ми – експерти у своїй справі, тому що постійно вчимося та тренуємося! 

Саме тому ми взяли участь у 10-му Конгресі HR Summit, організованому Puls Biznesu. Ця найважливіша подія для HR-індустрії в Польщі відбулася 18 і 19 вересня. 

Участь у конгресі стала для нас можливістю дізнатися про останні тенденції та разом з провідними експертами поміркувати про напрямок майбутніх змін на ринку праці. Серед спікерів були представники OLX Polska, mBank Polska, PSE Innowacje, Fresenius Kabi, UNIQA Polska, Funk International Polska, DPD Polska, Benefit Systems SA, Carlsberg Shared Services. 

За два дні воркшопів та лекцій ми отримали багато знань та важливих контактів.

9. Познанський економічний конгрес

2 жовтня Марцін Сємашкевич та Якуб Якумульський – відвідали Познань. Саме тут, у столиці (великого) польського підприємництва, проходив Познанський економічний конгрес. Разом з кількома сотнями учасників, спікерів та експертів ми розмірковували над економічними, фінансовими, господарськими та соціальними викликами, з якими зіткнеться польська економіка.

10. ХХ форум польських менеджерів логістики

Під час події команда Gremi Personal мала можливість послухати багато цікавих доповідей від представників логістичної індустрії.

Клуб підприємництва – жовтень

Виступи наших представників – завжди важливі моменти на конференціях та галузевих нарадах. На Національній конференції Клубу Підприємців у жовтні виступили Євген Кіріченко та Томаш Богдевіч, які взяли участь в панельній дискусії на тему “Як ефективно створювати процедури та організаційну культуру у своїй компанії”.

 

11. Автомобільна конференція видання Moto Idea

Даміан Гузман розповів про стратегії, які можна застосувати до кадрових потреб в автомобільній промисловості. Зокрема, як утримувати працівників та яку роль можуть відігравати жінки в автомобільній промисловості.

Rate this post

Статті, які можуть вас зацікавити

Новости

Какие польские бренды есть в Украине?

Мы уже писали о том, какие украинские бренды есть в Польше. Но также многие украинцы...
Новости

Изменения для водителей в Польше в 2024 году: штрафы больше, требования жестче

Если вы водите машину и живете в Польше, то, скорее всего, уже слышали о существенных...
Новости

Выходные и праздники в Польше в 2024 году

Какие дни в 2024 году будут выходными в Польше? Когда в этом году будут торговые...
Новости

Работа на заводах в Польше: что нужно знать о вакансиях, условиях и зарплате

Вакансии на заводах и фабриках в Польше составляют основную часть предложений на рынке. И такая...
Новости

Будут ли украинцы в Польше получать льготы в 2024 году?

На днях украинские СМИ распространили заявление спикера польского правительства Петра Мюллера, которое якобы свидетельствует о...
Без рубрики Новости

Какой будет минимальная зарплата в Польше в 2024 году?

Польское правительство ежегодно (уже седьмой раз подряд) увеличивает уровень минимальной зарплаты и минимальную ставку для...
Новости

Работа в Варшаве: какие вакансии есть в столице Польши?

Варшава – столица Польши, город-порт на реке Висла, административный центр Мазовецкого воеводства. В Варшаве и...
Новости

Украинские бренды в Польше: какие бизнесы из Украины завоевывают рынок?

Скучаете по родине? Живете в Польше, но хочется чего-нибудь родного? В последнее время в польских...
Новости

Работа в Быдгоще: вакансии для мужчин и женщин

Быдгощ — большой город на севере Польши, 8-й по численности населения в стране. Центр Куявско-Поморского...
Новости

Супермаркеты и продуктовые магазины в Польше. Что нужно знать и как экономить?

Какие супермаркеты в Польше самые дешевые и самые дорогие? Самые популярные польские сети супермаркетов  График...