#DbamyoPracowników – це наш авторський проект, заснований на передовій практиці  прийому на роботу іноземців.

#DbamyoPracowników

Ми ділимося знаннями і досвідом наших експертів з працевлаштування.  Ми показуємо, що робити, які інструменти використовувати, щоб і працівники, і підприємці були задоволені.

На своїх сторінках в Facebook і каналі Youtube ми постійно інформуємо про законодавство в сфері працевлаштування, а також створюємо серію відеороликів про наших працівників і їх досвід в Польщі.

Крім того, ми постійно співпрацюємо з державними установами, громадськими організаціями та підприємствами.

#DbamyoPracowników

Ми дбаємо про наших працівників

#DbamyoPracowników

Ми знаємо, що задоволений працівник відданий своїй справі, ефективний і лояльний. Ми забезпечуємо легальні і безпечні умови роботи і життя в Польщі. А також пропонуємо додатковий «соціальний пакет».

Ми забезпечуємо:

 • Комфортні умови проживання
  ми намагаємося знайти хороше місце в безпосередній близькості від місця роботи.
 • Чартерні і автобусні рейси
  У період локдауна ми стали єдиною компанією, яка організувала серію чартерних рейсів для наших працівників до Польщі. Тим самим ми змогли працевлаштувати працівників і виконати зобов’язання перед нашими польськими клієнтами. Також щотижня ми організовуємо автобусні рейси з України, щоб в пандемію наші працівники могли безпечно приїхати до Польщі.
 • Карантинні центри
  З моменту набрання чинності правил про обов’язковий карантин після перетину кордону, Gremi Personal організувала карантинні центри в Польщі, забезпечуючи комфортні умови для наших працівників.
 • Covid-19 тести
  Ми перше і єдине агентство з міжнародного працевлаштування в Польщі, яке почало проводити безкоштовні тести на коронавірус для українських працівників  в листопаді 2020 року.
 • Російськомовний чат-бот
  Для зручності працівників з України, Білорусі та Грузії, а також для всіх, хто зацікавлений у легальній роботі в Польщі, ми запустили російськомовний чат-бот через месенджер VIBER.
 • Медичні консультації онлайн
  Наші працівники можуть скористатися безкоштовними медичними консультаціями на рідній мові. Бронювання відбувається через додаток Viber.
 • Безкоштовне навчання в школах Cosinus
  Разом з мережею навчальних закладів для дорослих ми організовуємо безкоштовні заняття для всіх бажаючих. Після закінчення навчання працівники можуть отримати нову спеціальність. Для осіб молодше 26 років вища заробітна плата, а також передбачені до 50% знижки на проїзд, в кіно, театри і музеї.
 • Доступний двомовний координатор
  Всі наші координатори вільно говорять польською, українською та російською мовами.
 • Наш інформаційно-освітній канал

Наша філософія

#DbamyoPracowników

Повага і розуміння – основа взаємин в нашій компанії. Ми працюємо і працевлаштовуємо тільки легально.

Ми допомагаємо, інформуємо і  навчаємо наших працівників.

Наша мультикультурна команда складається з поляків, українців, білорусів, литовців, росіян і молдаван. Завдяки цьому ми знаємо, з чим можуть зіткнутися працівники, які перебувають далеко від будинку і в абсолютно нових обставинах.

Ми все робимо самі! Це дозволяє нам забезпечувати кращу якість обслуговування в сфері працевлаштування та постійно вдосконалюватися.

Безпека даних

#DbamyoPracowników

Ми враховуємо всі нюанси сервісу для наших клієнтів B2B і В2С. У базі даних Gremi Personal міститься інформація про більш ніж 90 000 клієнтів з Польщі, України, Білорусі, Молдови та інших країн. Тому ми постійно дбаємо про їх захист та безпеку відповідно до GDPR (Регламент про захист особистих даних в ЄС). Для цього ми вибрали професійну компанію з кібербезпеки HackControl, досвідчені інженери якої провели всебічний аудит захисту персональних даних в нашій клієнтській системі. Адже саме клієнти – це найдорожче, що є у будь-якої компанії!

Rate this post