Запрацювала онлайн-платформа для захисту прав українців в Польщі

Міністерство реінтеграції України повідомляє про запуск онлайн-платформи для захисту прав українців в Польщі. Новий вебресурс допоможе дізнатися про свої трудові права, впевненіше орієнтуватися на польському ринку праці та вберегтися від недобросовісних роботодавців.

Де дізнатися про свої трудові права в Польщі

Окрема сторінка з’явилася на сайті Міжнародного комітету порятунку (IRC). На платформі українським шукачам притулку у Польщі роз’яснюються їхні права щодо працевлаштування.
Зокрема, в цьому розділі є інформація щодо:
  ● трудового договору;
  ● відпустки;
  ● лікарняного.
Також на сайті містяться корисні контакти: посилання на урядові та громадські організації, юридичну онлайн-допомогу та номери гарячої лінії.
Така інформація дозволить впевненіше орієнтуватися на ринку праці Польщі та вберегтися від недобросовісних роботодавців.
Онлайн-платформа для працівників доступна за посиланням.

Юридична підтримка робітникам Gremi Personal

Gremi Personal надає своїм працівникам всебічну підтримку як на етапі працевлаштування, так і під час роботи в Польщі на обраній вакансії.
Абсолютно всі наші вакансії — офіційні, роботодавець сплачує за робітників податки. Ми допомагаємо з оформленням документів і проходженням медоглядів для працевлаштування.
Крім того, ми турбуємося про те, щоб в чужій країні працівники швидко адаптувалися, і завжди знали до кого можна звернутися по допомогу.
До кожного робітника Gremi Personal прикріплений координатор, який допомогає розв’язувати питання, пов’язані з роботою та проживанням (ми селимо на кожній вакансії).
Працює гаряча інформаційна лінія для запитань та відгуків про роботу і житло.
Власний чат-бот Gremi Personal у Viber містить інформацію про роботу, поселення, фінансові питання, документи, медичну допомогу, а також всі корисні контакти та багато іншого.
Юридичний відділ компанії допоможе впродовж перебування в Польщі з оформленням та переоформленням документів для легального перебування, роботи та навчання.

З Gremi Personal ви почуваєтеся спокійно та захищено!

Шукаєте роботу в Польщі?
Залишайте заявку просто зараз або зателефонуйте за номерами +38 (067) 650-42-02, +38 (095) 277-60-90 або +48 588-811-595.
Gremi Personal готує корисні статті про роботу у різних містах Польщі.
Ви можете читати матеріали та дивитися відео — обирайте зручний формат.

5/5 - (1 vote)