Програма Health4Ukraine: як отримати безкоштовні ліки в Польщі

Хворіти на чужині — справа невдячна. Але гостинна Польща робить все, щоб полегшити перебування українців, які прибули в країну з початком війни. Зокрема, завдяки програмі Health4Ukraine, розробленій гуманітарною організацією Direct Relief, ви можете отримати гроші на ліки.

Які умови?

Право на допомогу у рамках ініціативи Health4Ukraine мають українці, які приїхали до Польщі з початком повномасштабної війни, тобто після 24 лютого 2022 року. Одна з обов’язкових умов участі — мати PESEL (ідентифікаційний номер). Кожен учасник програми Health4Ukraine одержить індивідуальний код, який дозволить отримати в польських аптеках медикаменти на суму 500 злотих.

Як зареєструватися?

Для реєстрації потрібно заповнити онлайн-форму за посиланням. Індивідуальний код прийде на електронну пошту, вказану в реєстраційній формі. У разі, якщо вам ще не виповнилося 18 років, заявку подають батьки або опікуни неповнолітнього.

На які ліки можна витратити допомогу?

Як і в Україні, у Польщі в аптеках продаються рецептурні та безрецептурні препарати.
Сума 500 злотих, яку ви отримали в рамках програми Health4Ukraine, розподіляється наступним чином:

  • 350 злотих ви можете витратити на рецептурні ліки;
  • 150 злотих – на ліки та продукти, які реалізуються в аптеках без рецепта.

Скільки діє програма Health4Ukraine?

Загалом програма діє до 31 грудня 2022 року. Але якщо ви отримали код сьогодні та не скористалися ним для покупок в аптеці протягом наступних 45 днів, код буде деактивовано. Невикористані кошти повернуться у фонд та будуть спрямовані іншим учасникам програми.
Тож варто продумати, наскільки гостра ваша потреба у ліках сьогодні, або, можливо, варто звернутися за допомогою пізніше.

Бережіть себе і будьте здорові!

Шукаєте роботу в Польщі? Ознайомтеся з нашим каталогом вакансій.
Якщо не знайшли потрібну пропозицію — зателефонуйте за номерами:
+38 (067) 650-42-02, +38 (095) 277-60-90, +48 588-811-595

Школа карщика UDT — ваша можливість здобути затребувану професію із зарплатою вище середнього (для жінок навчання — безкоштовне!)
Деталі за посиланням.

Rate this post