Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи

Минув рік. Команда фундації Gremi Personal не раз підіймала планку і робила те, що здавалося недосяжним. Почитайте інтерв’ю засновниці фонду Галини Кириченко — вона розказує як без практики роботи з громадськими проєктами ми створили організацію, яка успішно займається допомогою українцям. організацію, яка успішно займається допомогою українцям.

Зараз 90% фінансування фундації надходить від компанії Gremi Personal, 10% – від партнерів і жертводавців. Такий розподіл ресурсу демонструє важливу ідею: чим більше людей ми працевлаштовуємо, тим більше допомоги зможемо передати українським військовим.

 

Кожний зароблений злотий працівниками в офісі чи на підприємствах – це ще один виконаний запит для ЗСУ.
Щоб бути в курсі наших новин та переглядати свіжі звіти, переходьте на сайт фундації, приєднуйтеся до спільноти у Facebook.

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи
У цьому матеріалі ми пригадаємо рік роботи фонду — у досягненнях та емоціях.

Лютий

Перші дні повномасштабної війни. Від новин мороз йде шкірою. Ми рятуємося роботою, і часто засиджуємося допізна, аби лише не бути наодинці. Ходимо на мітинги, намагаючись звернути увагу цивілізованого світу на вбивство українців, прагнемо дати вихід нашим болю і люті.
Всім морально тяжко, але співробітники офісів намагаються допомагати будь-якими способами. Ця допомога поки що хаотична, але від того не менш щира: ми скуповуємо все в аптеках, їздимо на кордон, ходимо у центри прийому біженців, збираємо і поширюємо інформацію.
Автобуси Gremi Personal безплатно вивозять родини робітників з регіонів, які обстрілюються, ми знаходимо житло для цих людей.

Березень

Початок весни. Українці в усьому світі об’єднуються для допомоги фронту та цивільному населенню. Вже у перший тиждень місяця ми передаємо партію обладнання для захисників — тепловізори, біноклі та рації на суму 100 тис. злотих.
злотих. Gremi Personal в Бидгощі збирає цілий автобус подарунків (їжу, обладнання, ліки тощо) та допомагає з логістикою.

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи

За перші 6 днів ми відправляємо

  • медикаменти та засоби особистої гігієни в Харків та Запоріжжя
  • амуніцію на суму 85 тисяч злотих
  • медикаменти на суму майже 55 тис. злотих у Краматорськ та Маріуполь
  • а також допомогли родинам наших співробітників з транспортом і житлом — евакуювали 434 людини, поселили 409 (з них — 238 дітей)
  • створили дві групи психологічної підтримки.

Окрім цієї допомоги перший місячний звіт включає:

  • військові дрони на суму 79 тисяч злотих
  • допомогу від місцевих та співробітників Gremi Personal — рації, термобілизну, медикаменти та аптечки

Вже в перший місяць загальна сума коштів, спрямованих на допомогу становила 339 767 злотих.
Вже тоді стає зрозуміло: зупинятися не можна, наша допомога потрібна і треба діяти швидко!

Квітень

Робота кипить — ми шукаємо постачальників, які закриватимуть потреби наших бійців. Після декількох спроб і помилок знаходимо польского виробника турнікетів, продукція якого відрізняється відмінною якістю і завжди є в наявності.
У квітні передаємо 4000 консервів для українських військових.

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи

А ще в Україну, в гарячу точку на сході, їде великодній подаруночок від фундації – пікап Nissan Navara 4X4 з повним баком і 120 літрів палива бонусом.

Травень

Лише три місяці напруженої роботи — а ми вже перетинаємо позначку 1 мільйон злотих допомоги Україні.
За 90 днів війни закуплено та передано 5 позашляховиків, 3 генератори, 3 дрони 40 тепловізорів, 9 прицілів, 32 рації, 6 палет медикаментів, 2086 турнікетів, 1025 бандажів, 5400 консервів.

Червень

100 днів війни. Червень стає місяцем випробовувань, але ми їх мужньо долаємо. Волонтери, які возять нашу гуманітарну допомогу на Херсонсько-Миколаївський напрямок, потрапляють під обстріл. На щастя, ніхто з них не постраждав, але машина схожа на решето.
Вже наступного дня вони знову вирушають допомагати військовим. А фонд оперативно передає волонтерам нову автівку — бо ж ми unstoppable!

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи

У червні ми купуємо дуууже круті девайси. Наприклад, метеостанцію Kestrel 3550AG, якої немає у продажу навіть у Польщі, і нову модель ми замовляємо в Німеччини. Також купуємо крутий, наш найперший старлінк — попереду у нас буде ще багато таких.
Ще відправляємо в Україну 1000 турнікетів та бандажів — тактична медицина (такмед) завжди становить велику частку нашої допомоги.

А ще у червні маємо історію з гуманітаркою. Починалося все так: ми отримали від партнерів 4,5 тонни допомоги й буквально за вечір наші хлопці-співробітники змогли орендувати два буси, швиденько все в них завантажити, і тут же повезли все на кордон.
Але дорогою один із бусів ламається. Світ не без добрих людей — ми знаходимо евакуатор. Коли водій евакуатора дізнається, що за вантаж у бусі — сам пропонує все доставити, а вже далі везти бус на ремонт. Так і сталося — наша гуманітарка разом із бусом доїхала на український кордон настільки швидко, наскільки це було можливо у цих умовах.

Липень

Середина літа — гаряча пора гарячого року. Ще дві автівочки прямують на передову: Mitsubishi L200 і Volvo XC90. Останню допомогли придбати наші друзі з Литви у Великій Британії — а кількість друзів з останні 5 місяців у нас значно збільшилася! Звісно, перед відправкою на «нуль» ми наповнюємо машини купою корисних речей.

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи

А ще станом на липень ми закупили та відправили 6011 турнікетів та бандажів для українських захисників. Важливість такмеду складно переоцінити: кожен турнікет — це врятоване життя нашого воїна.
Інші липневі придбання також радують: шикарний приціл для снайпера, який ми довго шукали й чекали (на хвилиночку, коштує 15 000 злотих), перші партії планшетів, карт пам’яті та навушників для артилеристів у Херсонському напрямку (друга партія in progress), вже звичні генератори, тепловізори та питна вода.

Серпень

Знаходимо нові способи збирати кошти на потреби фундації. Перший День Борщу у Домброві Гурнічі — завдяки кожному відвідувачу на святі вдалося зібрати 4029 злотих і купити на них 201 турнікет (201 врятоване життя!).

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи
Черговий джип фундації перегнав барабанщик української рок-групи The HARDKISS – Жека Кібелєв, і красуня, яку назвали «Харді», поповнила автопарк наших героїв. Передаємо новенькі гаджети для артилеристів, які допоможуть їм робити ще точніші та якісніші приціли. Продовжуємо працювати за напрямком такмедицини — окрім турнікетів в Україну їдуть ізраїльські бандажі й тактичні ножиці. Також біноклі, дальноміри, старлінки, 53-й тепловізор і ще багато цікавого і дуже потрібного. У гарячі точки відправляємо генератори. До відключень світла в Україні та подальшого буму на них залишалося ще багато тижнів — а ми вже маємо налагоджені схеми поставки.

Вересень

11 вересня — другий День Борщу, цього разу у Гданську. Зібрали 19 785 злотих для ЗСУ, фонд Gremi Personal подвоює цю суму, а отже у нас 40 000 злотих. І на ці кошти ми закупили 400 комплектів для захисників — по 400 турнікетів, бандажів та ножиць.

Плюс ще один дрон: нові «пташки» — це завжди круто!
20 планшетів для українських артилеристів на Херсонсько-Миколаївський напрямок (до звільнення Херсону залишається пару місяців).
Робимо найбільшу закупівлю тактичної медицини для ЗСУ за весь час роботи фонду — 5450 одиниць.
Загалом вересень виявляється чи не найбільш плідним місяцем з початку роботи. Передаємо 4 види біноклів, біноклі з далекоміром, далекоміри, тепловізори, тактичні навушники, планшети, карти пам’яті, старлінк, турнікети, ноутбуки.

Жовтень

Відправляємо на службу дев’ятий позашляховик.
Піклуємося, щоб захисникам було ситно та смачно, і робимо нову закупку м’ясних консервів для ЗСУ. Кошти збираємо серед робітників та співробітників Gremi Personal, і купуємо 1500 консервів найвищої якості.

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи

15 жовтня долучаємося до благодійного івенту до Дня захисників України.
Команда Gremi Personal збирає 1300 злотих, а сумарно організатори отримують 5000 злотих. 2000 злотих виділяються на планшети для розвідкової роти, 3000 злотих — на закупку теплого одягу для бійців у Харківському напрямку.

Справи буденні у жовтні — це, наприклад, біноклі з далекомірами для бійців на південному напрямку або автоматичні зовнішні дефібрилятори для військових медиків.
В цей час наші війська просуваються на півдні, звільняючи наші землі від ворога і ми закуповуємо для розмінувальників професійні мультитули.
Також у жовтні готуємося до зими: термобілизна — ще один наш пріоритет. Робимо закупки тестових партій термошкарпеток.

Листопад

Перші 100 комплектів термобілизни вже у наших захисників, до кінця місяця готуємо ще декілька сотень.На Польському Конгресі Підприємців збираємо гроші на старлінки для ЗСУ. Листопад — місяць звільнення Херсона! На конгресі засновник Gremi Personal Євген Кириченко виступає, тримаючи у руках кавун, як символ вдячності полякам за допомогу українській армії.

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи

Ми отримуємо заявки на допомогу з різних джерел, і часто допомагаємо близьким наших робітників. Іноді виявляється, що воїни, які просять бінокль, насправді потребують тепловізор, а ті, хто просить тепловізор, мріють ще й про дрон. Ми підхоплюємо всі запити — адже наші воїни повинні мати все необхідне.

Грудень

Грудень — купа справ перед Різдвом і Новим роком!
Як завжди в роботу фундації включаються співробітники Gremi Personal, вони працюють вночі, на вихідних. Регіональні офіси, рекрутери, директори регіонів, рядові працівники пакують, перевозять, допомагають.

У грудні Klub Przedsiębiorczości організовує аукціон, і за два вечора збирає 96 000 злотих на старлінки для українських захисників

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи

Важливе замовлення з Бахмута — хлопцям потрібен тепловізор, оскільки єдиний прилад був знищений. Стандартний термін доставки тільки до Польщі — два тижні, але в цьому випадку ми не можемо чекати. Щоб пришвидшити процес, директорка фундації Gremi Personal Галина Кириченко робить переліт і забирає вантаж. Ми його відразу доправляємо до Львова (бережи Боже наших перевізників!) — і вже наші безстрашні волонтери доставили його на позиції бійцям. Все це зайняло декілька днів — замість трьох тижнів.
Бійці-герої, які звільняли Херсонську область, а зараз несуть службу у Бахмуті, отримують від нас нову посилку: 2 дрони, 3 тепловізори, 5 планшетів, сонячну систему і портативний зарядний пристрій.
І це ще не всі «пташки» — ми відправляємо дев’ятий дрон і замовляємо десятий. Також у грудні до нас приїжджають ще два новенькі інверторні генератори — на них завжди є попит.

Яскравий фінал непростого року — ялинка з купою подаруночків. Старлінки, турнікети та бандажі, тактичні навушники, мультитули, комплектуючі для дронів, компʼютери, планшети, принтер, карти памʼяті, приціли, термобілизна та зимові шкарпетки — що не кажіть, але це найкраща ялинка в Польщі! Вона постояла пару годинок, підняла нам настрій, а потім все це полетіло в Україну, щоб підіймати настрій героям-захисникам.

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи

Січень

Новий рік – старлінки з минулої партії вже на бойових позиціях, замовляємо нові, тепловізор та генератор вже у хлопців у Бахмуті.
Готуємося відправляти навушники, прилади нічного бачення і старлінки. Роботи не стає менше, адже на фронті ой спекотно.
Підбиваємо підсумки — станом на кінець січня ми вже бюджет фонду склав понад 3,1 млн злотих на допомогу захисникам України.

Лютий

Милуємося звітними фотографіями, розчулюємося від теплих повідомлень. Хлопці цілий рік присилають нам відео і фото, дякують за старлінки, дрони, приціли, інше обладнання та амуніцію.

Фонд Gremi Personal: рік війни, рік роботи

Відправили на фронт ювілейну — десяту — автівку. Перед відправленням з Гданська її розфарбували дітлахи, а дорослі подбали про те, щоб позашляховик їхав не пустим. Так і працюємо — мобілізуючи зусилля маленьких і дорослих українців заради перемоги!

Фундація Gremi Personal — to be continued

Війна обов’язково закінчиться — нашою перемогою. А ми будемо працювати далі, відбудовуючи Україну — заради щасливого і вільного майбутнього.

Сайт фундації https://fundacja-gremi.org/ua/
Долучитися (зробити внесок) https://fundacja-gremi.org/ua/join/
Facebook сторінка https://www.facebook.com/GremiFoundation
Instagram сторінка https://www.instagram.com/fundacja_gremipersonal/

5/5 - (2 votes)

Статті, які можуть вас зацікавити

Новини

Яка мінімальна зарплата буде в Польщі у 2025 році?

У червні стало відомо, яка мінімальна зарплата буде в Польщі у 2025 році. Очікується, що...
Новини

UDT в Польщі: запитання та відповіді

В цій статті ви знайдете відповіді на всі найпоширеніші запитання про UDT в Польщі. Як...
Новини

Тимчасовий захист для українців в Польщі продовжено до вересня 2025 року

Довгоочікувана новина для українців в Польщі: тимчасовий захист продовжено до 30 вересня 2025 року. Нагадаємо,...
Новини

ТОП-10 вакансій на м’ясних і рибних виробництвах в Польщі

Яка робота на м’ясних та рибних заводах є в Польщі? Які умови праці на м’ясі...
Новини

ТОП-10 вакансій на складах в Польщі: скільки можна заробляти в 2024?

Скільки можна заробляти на складах в Польщі? Які професії на складах є для жінок і...
Новини

Робота на м’ясних заводах в Польщі: міфи і факти

Навколо роботи на м’ясних виробництвах в Польщі існує чимало міфів, які досить далекі від дійсності. ...
Новини

Перші наслідки мобілізаційного закону для громадян України в Польщі

Схоже, перші наслідки мобілізаційного закону стали відчутними для частини громадян України в Польщі. Яка ситуація...
Новини

Що змінює для українців за кордоном мобілізаційний закон?

16 квітня Президент України підписав закон про мобілізацію. Закон набере чинності через місяць після публікації....
Новини

Вакансії на заводах і складах для жінок в Польщі у 2024 році

Яка робота для жінок є в Польщі у 2024 році? Скільки можна заробляти на складах...
Новини

Українських дітей в Польщі зобов’яжуть відвідувати польські школи

Ваша дитина в Польщі вчиться онлайн в українській школі? Вже з 1 вересня 2024 року...