Для батьків українських школярів у Польщі запущено гарячу лінію

Нещодавно ми розповідали про те, які існують варіанти навчання для українських дітей в Польщі. Навчальний рік розпочався, діти пішли до шкіл, але у батьків та учнів продовжують виникати питання щодо освітнього процесу.

Польський центр міжнародної допомоги (PCPM) запустив гарячу телефонну лінію для українських батьків, чиї діти йдуть навчатися до шкіл у Польщі.
На спеціальній лінії прагнуть відповісти на всі питання, які тільки можуть виникнути. У разі, якщо точної відповіді координатори проєкту не матимуть, — вони роблять запит на інформацію у міністерства, шкіл та інших освітніх організацій.
На цю мить найчастіше від батьків лунають питання про зарахування дитини до польської школи, ліцею або технікуму.

Більшість консультантів гарячої лінії — українські біженці. Вони надають інформацію українською, російською та польською мовами.
Номер гарячої лінії +48 22 100 13 00.

Також зазначимо, що за словами міністра освіти Польщі Пшемислава Чарнека у польських школах розпочали навчання 185 тисяч дітей, які прибули після початку повномасштабної війни в Україні. Загалом у Польщі зараз перебувають близько 700-800 тис. українських дітей шкільного віку. Школа для українських дітей в Польщі може бути офлайн або дистанційною, і більшість наших учнів зараз навчається віддалено.

Шукаєте роботу в Польщі? Ознайомтеся з нашим каталогом вакансій.
Якщо не знайшли потрібну пропозицію — зателефонуйте за номерами:
+38 (067) 650-42-02, +38 (095) 277-60-90, +48 588-811-595

Школа карщика UDT — ваша можливість здобути затребувану професію із зарплатою вище середнього (для жінок навчання — безкоштовне!)
Деталі за посиланням.

5/5 - (1 vote)