5 ознак надійного агентства з працевлаштування в Польщі

5 ознак надійного агентства з працевлаштування в Польщі

Для українців працевлаштування в Польщі може стати певним викликом. Польський ринок праці для іноземців справді відрізняється від українського. Так, наприклад, роботодавці практично завжди довіряють найм персоналу агентствам. Компаніям це зручно, адже агентства часто займаються адаптацією та супроводом працівників, що значно зменшує плинність кадрів.

За якими ознаками обрати надійне агентство з працевлаштування? Як переконатися, що воно пропонує хорошу роботу для українців в Польщі? Про це читайте далі.

Ознаки надійного агентства з працевлаштування в Польщі 

Ці ознаки в більшості випадків характеризують хороше агентство з реальними вакансіями для українців в Польщі. 

  1. Агентство довго працює на ринку. 

Так, всі рекрутингові агентства-старожили колись були новачками. Проте саме від нових агентств можна частіше очікувати неприємних несподіванок. Не налагоджені процеси працевлаштування, обмежений вибір вакансій, неперевірена робота – це все зустрічається зазвичай у тих, хто на ринку недавно.

Є й гірший варіант – агентства-одноденки, створені для швидкого прибутку та наживи на кандидатах, які інколи використовують обманні схеми. Такі можна вирахувати за ознаками, про які ми розкажемо далі.

Відзначимо, що Gremi Personal працює на ринку вже понад 15 років. За цей час ми відкрили 18 представництв у 10 містах в Польщі. Gremi Personal співпрацює з понад 400 польськими компаніями, які наймають українців, і працевлаштовує у понад 100 містах Польщі.

  1. Про агентство легко знайти інформацію – на сайті, в соцмережах, ЗМІ тощо.

Це ще одна важлива ознака. Хороше агентство розповідає про свою роботу, актуалізує вакансії, говорить про зміни в умовах працевлаштування. Вам може здатися, що бути присутнім всюди необов’язково – важливіше знаходити для людей роботу в Польщі. Але присутність в медіапросторі не скасовує безпосередніх обов’язків рекрутингової компанії. Просто в сучасних умовах неможливо працювати “тихо” – це вимога часу. 

  1. Про роботу агентства є як хороші, так і погані відгуки.

Відгуки про роботу в Польщі можна знайти на багатьох сайтах. Причому значно охочіше люди діляться негативним досвідом. Про агентство є тільки хороші відгуки? Це підозріло, скоріш за все хтось попрацював над “вичищенням” негативу. Відгуків про агентство взагалі немає? Або воно з’явилося зовсім нещодавно (повертаємося до пункту 1) або щось з цим не так.

Gremi Personal за роки роботи отримало багато вдячних відгуків від працівників. Але негативні відгуки ми теж маємо, мало того, ми їх читаємо, аналізуємо і робимо все, щоб виправити ситуацію. Відгуки про працевлаштування, роботу в Польщі, вакансії, житло та умови показують нам ті моменти, які можна змінити й покращити, і ми це робимо. 

  1. Агентство розповідає про мінуси вакансії. 

Чи існує ідеальна робота в Польщі? Відповідь – існує ідеальна робота для вас, та, яку ви приймете з усіма плюсами та мінусами, а ось комусь вона може бути зовсім не супер.

Багато вакансій в Польщі, особливо некваліфікованих, мають специфіку, яка підійде не всім. Висока або низька температура в цеху, сухість або вологість повітря, пил або запахи, високе навантаження (або навпаки неповна зайнятість, через що мале напрацювання і зарплата), робота стоячи або сидячи, робота у високому темпі, норми та штрафи… Вас налякав цей перелік? У більшості випадків, лише 1-2 недоліків можуть зустрітися на одній вакансії, крім того, вони компенсуються більшою ставкою і спеціальними умовами (видається відповідний робочий одяг, гарячі напої, даються додаткові перерви та інші бонуси).

Ми в Gremi Personal ніколи від вас нічого не приховуємо, і про всі мінуси розповідаємо чесно, адже націлені на довгострокову співпрацю з вами.

  1. Агентство не лише надає вакансії для українців в Польщі, а й пропонує супутні послуги.

Коли справа стосується працевлаштування іноземців, агентство не може обмежуватися самим лише пошуком вакансії для працівника. Саме процес працевлаштування в Польщі людини з-за кордону довший і складніший. В новій країні кандидат часто не знає всіх нюансів і тонкощів роботи, може почуватися розгубленим і потребувати допомоги з пошуком житла, оформленням документів, адаптацією.

Саме тому Gremi Personal надає повний комплекс послуг: оформлення документів та візи для роботи в Польщі, допомога з доїздом до офісу та місця роботи, поселення в комфортне житло, інструктаж на роботі, медогляд, супровід координатора та допомога в адаптації. 

Для наших працівників діє послуга “Телемедицина” – безплатні медичні консультацією рідною мовою. Ми допомагаємо вчасно оформити документи на роботу та проживання. А ще ми відкрили школу UDT для підвищення кваліфікації. Девіз Gremi Personal – ми дбаємо про своїх працівників, і ми щоденно втілюємо його в життя.    

На які професії можна працевлаштуватися в Польщі чоловікам та жінкам?

Ми знаходимо роботу як для кандидатів без досвіду та знання мови, так і для тих, хто знає польську і має спеціальність. У нас є робота для жінок, чоловіків, сімейних пар, студентів.

Окремі спеціальності відкривають більше можливостей працевлаштування для українців, оскільки це професії з великим попитом в Польщі. Це такі професії як електрик, карщик, зварювальник, столяр, шліфувальник, слюсар, маляр, лакувальник, ламінувальник, сантехнік, механік, оббивальник меблів, полірувальник, монтажник, оператор верстата ЧПУ, швачка, водій, кухар.

Досить легко також працевлаштуватися комплектувальником, пакувальником, сортувальником, працівником продукції, різноробочим

В яких містах ми пропонуємо роботу? Як вже було зазначено, це понад 100 міст Польщі, у тому числі Варшава, Гданськ, Бидгощ, Вроцлав, Краків, Катовіце, Познань, Зелена Гура, Лодзь, Слупськ, Гдиня, Домброва-Гурнича, Стальова Воля, Елк, Заверці, Седльці та багато інших. 

Шукаєте роботу в Польщі? Телефонуйте зараз, ми підберемо вам вакансію: +38 (067) 316-77-21, +38 (050) 961-07-46, +48 585-859-370

5/5 - (1 vote)

Статті, які можуть вас зацікавити

Новини

Тимчасовий захист для українців у Польщі продовжено до 30 червня 2024 року

В лютому цього року нарешті сталося те, чого очікували тисячі вимушених переселенців з України в...
Новини

Як привітати польською мовою з днем народження?

Ми вже розказували, як можна привітати польською мовою із зимовими святами. Втім, до Різдва і...
Новини

5 ознак надійного агентства з працевлаштування в Польщі

Для українців працевлаштування в Польщі може стати певним викликом. Польський ринок праці для іноземців справді...
Новини

Державний іспит з польської у 2024: коли відбудеться, скільки коштує і кому це потрібно?

Державний сертифікаційний екзамен складають, щоб офіційно підтвердити знання польської мови – наприклад, для працевлаштування або...
Новини

Платні дороги в Польщі: скільки коштують, де знаходяться

Польща послідовно проводить покращення інфраструктури – в країні ремонтуються дороги та збільшується кількість транспортних маршрутів....
Новини

Які польські бренди є в Україні?

Ми вже писали про те, які українські бренди є в Польщі. Але також багато українців...
Новини

Вакансії в Польщі для чоловіків

Трудовий ринок в Польщі для іноземців відкритий і для чоловіків, і для жінок. Проте варто...
Новини

Зміни для водіїв в Польщі у 2024 році: штрафи більші, вимоги жорсткіші

Якщо ви кермуєте авто і живете в Польщі, то скоріш за все вже чули про...
Новини

Для кого Польща продовжила тимчасовий захист до 2025 року?

18 січня 2024 року було розповсюджене повідомлення пресслужби уряду Польщі повідомила про продовження тимчасового захисту...
Новини

Вихідні та свята в Польщі в 2024 році

Які дні у 2024 році будуть вихідними в Польщі? Коли в цьому році будуть торгові...