5 ознак надійного агентства з працевлаштування в Польщі

5 ознак надійного агентства з працевлаштування в Польщі

Для українців працевлаштування в Польщі може стати певним викликом. Польський ринок праці для іноземців справді відрізняється від українського. Так, наприклад, роботодавці практично завжди довіряють найм персоналу агентствам. Компаніям це зручно, адже агентства часто займаються адаптацією та супроводом працівників, що значно зменшує плинність кадрів.

За якими ознаками обрати надійне агентство з працевлаштування? Як переконатися, що воно пропонує хорошу роботу для українців в Польщі? Про це читайте далі.

Ознаки надійного агентства з працевлаштування в Польщі 

Ці ознаки в більшості випадків характеризують хороше агентство з реальними вакансіями для українців в Польщі. 

  1. Агентство довго працює на ринку. 

Так, всі рекрутингові агентства-старожили колись були новачками. Проте саме від нових агентств можна частіше очікувати неприємних несподіванок. Не налагоджені процеси працевлаштування, обмежений вибір вакансій, неперевірена робота – це все зустрічається зазвичай у тих, хто на ринку недавно.

Є й гірший варіант – агентства-одноденки, створені для швидкого прибутку та наживи на кандидатах, які інколи використовують обманні схеми. Такі можна вирахувати за ознаками, про які ми розкажемо далі.

Відзначимо, що Gremi Personal працює на ринку вже понад 15 років. За цей час ми відкрили 18 представництв у 10 містах в Польщі. Gremi Personal співпрацює з понад 400 польськими компаніями, які наймають українців, і працевлаштовує у понад 100 містах Польщі.

  1. Про агентство легко знайти інформацію – на сайті, в соцмережах, ЗМІ тощо.

Це ще одна важлива ознака. Хороше агентство розповідає про свою роботу, актуалізує вакансії, говорить про зміни в умовах працевлаштування. Вам може здатися, що бути присутнім всюди необов’язково – важливіше знаходити для людей роботу в Польщі. Але присутність в медіапросторі не скасовує безпосередніх обов’язків рекрутингової компанії. Просто в сучасних умовах неможливо працювати “тихо” – це вимога часу. 

  1. Про роботу агентства є як хороші, так і погані відгуки.

Відгуки про роботу в Польщі можна знайти на багатьох сайтах. Причому значно охочіше люди діляться негативним досвідом. Про агентство є тільки хороші відгуки? Це підозріло, скоріш за все хтось попрацював над “вичищенням” негативу. Відгуків про агентство взагалі немає? Або воно з’явилося зовсім нещодавно (повертаємося до пункту 1) або щось з цим не так.

Gremi Personal за роки роботи отримало багато вдячних відгуків від працівників. Але негативні відгуки ми теж маємо, мало того, ми їх читаємо, аналізуємо і робимо все, щоб виправити ситуацію. Відгуки про працевлаштування, роботу в Польщі, вакансії, житло та умови показують нам ті моменти, які можна змінити й покращити, і ми це робимо. 

  1. Агентство розповідає про мінуси вакансії. 

Чи існує ідеальна робота в Польщі? Відповідь – існує ідеальна робота для вас, та, яку ви приймете з усіма плюсами та мінусами, а ось комусь вона може бути зовсім не супер.

Багато вакансій в Польщі, особливо некваліфікованих, мають специфіку, яка підійде не всім. Висока або низька температура в цеху, сухість або вологість повітря, пил або запахи, високе навантаження (або навпаки неповна зайнятість, через що мале напрацювання і зарплата), робота стоячи або сидячи, робота у високому темпі, норми та штрафи… Вас налякав цей перелік? У більшості випадків, лише 1-2 недоліків можуть зустрітися на одній вакансії, крім того, вони компенсуються більшою ставкою і спеціальними умовами (видається відповідний робочий одяг, гарячі напої, даються додаткові перерви та інші бонуси).

Ми в Gremi Personal ніколи від вас нічого не приховуємо, і про всі мінуси розповідаємо чесно, адже націлені на довгострокову співпрацю з вами.

  1. Агентство не лише надає вакансії для українців в Польщі, а й пропонує супутні послуги.

Коли справа стосується працевлаштування іноземців, агентство не може обмежуватися самим лише пошуком вакансії для працівника. Саме процес працевлаштування в Польщі людини з-за кордону довший і складніший. В новій країні кандидат часто не знає всіх нюансів і тонкощів роботи, може почуватися розгубленим і потребувати допомоги з пошуком житла, оформленням документів, адаптацією.

Саме тому Gremi Personal надає повний комплекс послуг: оформлення документів та візи для роботи в Польщі, допомога з доїздом до офісу та місця роботи, поселення в комфортне житло, інструктаж на роботі, медогляд, супровід координатора та допомога в адаптації. 

Для наших працівників діє послуга “Телемедицина” – безплатні медичні консультацією рідною мовою. Ми допомагаємо вчасно оформити документи на роботу та проживання. А ще ми відкрили школу UDT для підвищення кваліфікації. Девіз Gremi Personal – ми дбаємо про своїх працівників, і ми щоденно втілюємо його в життя.    

На які професії можна працевлаштуватися в Польщі чоловікам та жінкам?

Ми знаходимо роботу як для кандидатів без досвіду та знання мови, так і для тих, хто знає польську і має спеціальність. У нас є робота для жінок, чоловіків, сімейних пар, студентів.

Окремі спеціальності відкривають більше можливостей працевлаштування для українців, оскільки це професії з великим попитом в Польщі. Це такі професії як електрик, карщик, зварювальник, столяр, шліфувальник, слюсар, маляр, лакувальник, ламінувальник, сантехнік, механік, оббивальник меблів, полірувальник, монтажник, оператор верстата ЧПУ, швачка, водій, кухар.

Досить легко також працевлаштуватися комплектувальником, пакувальником, сортувальником, працівником продукції, різноробочим

В яких містах ми пропонуємо роботу? Як вже було зазначено, це понад 100 міст Польщі, у тому числі Варшава, Гданськ, Бидгощ, Вроцлав, Краків, Катовіце, Познань, Зелена Гура, Лодзь, Слупськ, Гдиня, Домброва-Гурнича, Стальова Воля, Елк, Заверці, Седльці та багато інших. 

Шукаєте роботу в Польщі? Телефонуйте зараз, ми підберемо вам вакансію: +38 (067) 316-77-21, +38 (050) 961-07-46, +48 585-859-370

5/5 - (2 votes)

Статті, які можуть вас зацікавити

Новини

Яка мінімальна зарплата буде в Польщі у 2025 році?

У червні стало відомо, яка мінімальна зарплата буде в Польщі у 2025 році. Очікується, що...
Новини

UDT в Польщі: запитання та відповіді

В цій статті ви знайдете відповіді на всі найпоширеніші запитання про UDT в Польщі. Як...
Новини

Тимчасовий захист для українців в Польщі продовжено до вересня 2025 року

Довгоочікувана новина для українців в Польщі: тимчасовий захист продовжено до 30 вересня 2025 року. Нагадаємо,...
Новини

ТОП-10 вакансій на м’ясних і рибних виробництвах в Польщі

Яка робота на м’ясних та рибних заводах є в Польщі? Які умови праці на м’ясі...
Новини

ТОП-10 вакансій на складах в Польщі: скільки можна заробляти в 2024?

Скільки можна заробляти на складах в Польщі? Які професії на складах є для жінок і...
Новини

Робота на м’ясних заводах в Польщі: міфи і факти

Навколо роботи на м’ясних виробництвах в Польщі існує чимало міфів, які досить далекі від дійсності. ...
Новини

Перші наслідки мобілізаційного закону для громадян України в Польщі

Схоже, перші наслідки мобілізаційного закону стали відчутними для частини громадян України в Польщі. Яка ситуація...
Новини

Що змінює для українців за кордоном мобілізаційний закон?

16 квітня Президент України підписав закон про мобілізацію. Закон набере чинності через місяць після публікації....
Новини

Вакансії на заводах і складах для жінок в Польщі у 2024 році

Яка робота для жінок є в Польщі у 2024 році? Скільки можна заробляти на складах...
Новини

Українських дітей в Польщі зобов’яжуть відвідувати польські школи

Ваша дитина в Польщі вчиться онлайн в українській школі? Вже з 1 вересня 2024 року...